O Nexelem

Nexelem to ekosystem produktów do zarządzania produkcją zgodnych z Lean Manufacturing, które poprawiają komunikację między stroną biznesową a halą produkcyjną. Nexelem to moduły MES i APS, komponenty funkcjonalne takie jak np. szybki serwer IIOT, Dashboard OEE oraz rozwiązania takie jak ERP dla produkcji oraz narzędzia znane z Lean: Value Stream Mapping czy Kanban.

oprogramowanie dla firm produkcyjnych Nexelem
Stabilna firma - Gazele Biznesu

Misja

01

Chcemy wspierać firmy produkcyjne w osiąganiu lepszych wyników niższym kosztem, również dla środowiska naturalnego. Naszym zobowiązaniem jest ustanowienie trwałych relacji biznesowych z naszymi klientami, opartych na partnerstwie, którego fundament stanowią ludzie.

oprogramowanie dla firm produkcyjnych - OEE, VSM, TEEP, OTIF

Wizja

02

Wspólnie z naszymi klientami dążymy do ciągłego rozwijania innowacyjnego systemu zarządzania produkcją dostosowanego zarówno do produkcji procesowej, jak i dyskretnej. System ten umożliwia automatyzację powtarzalnych zadań, uwalniając cenny czas i zasoby pracowników. Mocno wierzymy że optymalizacja procesów produkcyjno – logistycznych przeprowadzona prawidłowo umożliwia ludziom lepsze życie, w czystszym środowisku.

Stoisko VirtusLab i Nexelem na Hannover Messe 2023
VL logo

Kto za tym stoi?

03

Nexelem jest produktem firmy technologicznej VirtusLab sp. z o.o. (KRS: 0000349785) z ponad 400 specjalistami IT na pokładzie, którzy tworzą oprogramowanie i rozwiązania informatyczne dla przemysłu w Polsce i za granicą. Firma działa od 2010 roku posiada wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI) ISO 27001 i Tisax®, jest również laureatem licznych nagród takich jak Gazele Biznesu przyznawane przez Puls Biznesu, czy Diamenty Forbesa.

Firmy, które nam zaufały

Zaufali nam

04

Nasi klienci to głównie firmy produkcyjne z różnych branż, w tym automotive, branża opakowań, przetwórstwo tworzyw sztucznych, branża budowlana czy branża obróbki metali. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami reprezentującymi różne typy i formy organizacji produkcji. Zapoznaj się z naszymi wdrożeniami, a jeżeli masz pytania to skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoją produkcję i odpowiemy na wszelkie pytania.

Zobacz Demo - bez zobowiązań