Webinar z cyklu “Czy moja produkcja jest gotowa na Industry 4.0”

Interesuje Cię wykorzystanie danych na produkcji? Zapraszamy na webinar. Zapoznamy się również z tematami związanymi ze sztuczną inteligencją na produkcji — kiedy jej użycia wartość, a kiedy może wprowadzić zamęt.

Klikając guzik “Zapisuję się” zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Twoje zgłoszenie. Kontrolerem danych jest firma VirtusLab Sp. z o.o. Więcej informacji pod linkiem Polityka Prywatności. Nie spamujemy!

Webinary i Meetupy z Nexelem

Agenda Webinaru

Zaczynamy od przedstawienia uczestników (niespodzianka!), następnie przejdziemy do omówienia poniższych tematów, a zakończymy na sesji Q&A. Zapraszamy do rejestracji.

zielone tło
1

Krótko o Przemyśle 4.0

zielone tło
2

Przemysł 4.0 jak go rozumieć?

zielone tło
3

Jaka jest receptura na Przemysł 4.0?

zielone tło
4

Czym jest transformacja cyfrowa?

zielone tło
5

Czym jest sztuczna inteligencja?

zielone tło
6

Jak zbierać i wykorzystywać dane [produkcyjne]?

zielone tło
7

Jak NIE prowadzić cyfryzacji?

zielone tło
8

Kiedy używać AI?

zielone tło
9

Nasze przykłady użycia danych.

VL logo

Kto za tym stoi?

01

Nexelem to produkt rozwijany i wdrażany przez firmę VirtusLab. VirtusLab sp. z o.o. (KRS: 0000349785) z ponad 400 specjalistami IT na pokładzie tworzy oprogramowanie i rozwiązania informatyczne dla przemysłu w Polsce i za granicą. Firma działa od 2010 roku posiada wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI) ISO 27001 i Tisax®, jest również laureatem licznych nagród takich jak Gazele Biznesu przyznawane przez Puls Biznesu, czy Diamenty Forbesa.

Stoisko VirtusLab i Nexelem na Hannover Messe 2023
Stabilna firma - Gazele Biznesu

Misja

02

Chcemy wspierać firmy produkcyjne w osiąganiu lepszych wyników niższym kosztem, również dla środowiska naturalnego. Naszym zobowiązaniem jest ustanowienie trwałych relacji biznesowych z naszymi klientami, opartych na partnerstwie, którego fundament stanowią ludzie.

Firmy, które nam zaufały

Zaufali nam

03

Nasi klienci to głównie firmy produkcyjne z różnych branż, w tym automotive, branża opakowań, przetwórstwo tworzyw sztucznych, branża budowlana czy branża obróbki metali. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami reprezentującymi różne typy i formy organizacji produkcji. Zapoznaj się z naszymi wdrożeniami, a jeżeli masz pytania to skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoją produkcję i odpowiemy na wszelkie pytania.