Integracja systemu Nexelem

Automatycznie synchronizuj dane z wszystkimi aplikacjami oraz innymi zasobami działającymi w Twojej firmie. Uzyskaj dostęp do wszystkich danych w jednym miejscu z Nexelem.

planowanie wstecz - graf 4

Kluczowe cechy dobrej integracji systemu IT w firmie produkcyjnej

Systemy ERP

01

Bezproblemowo pobieraj dane z systemów klasy ERP takich jak Comarch XL, Comarch Optima lub SAP dzięki na bieżąco rozwijanemu łącznikowi.

integracja

Maszyny wpięte w system

02

Odczytuj dane z maszyn oraz całych linii produkcyjnych w czasie zbliżonym do rzeczywistego dzięki własnej integracji IIOT.

moduły systemu zarządzania produkcją
integracja

EDI

03

Wymieniaj informacje handlowe z systemami informatycznymi Twoich dostawców i klientów za pomocą komunikatów EDI, m.in. katalog produktów, cenniki, oferty, zamówienia, faktury.

System księgowy

04

Integruj aplikację z systemem księgowym w celu automatycznego generowania dokumentów (m.in. RW, PW, MM, WZ) na podstawie danych bezpośrednio pochodzących z produkcji.

Email

05

Wyświetlaj wiadomości wymieniane z klientami podczas procesu ofertowania oraz realizacji zamówienia bezpośrednio w aplikacji poprzez integrację z zewnętrznym serwerem poczty takim jak Microsoft Outlook Server.

zarzadzanie produkcja - proces

API

06

Zintegruj także inne systemy działające w Twojej firmie za pomocą API.

Najczęściej zadawane pytania o integrację systemu Nexelem – FAQ

Funkcjonalności Nexelem są kompleksowe i obejmują: produkcję, magazyn, dostawy surowców, logistykę oraz sprzedaż. Cechą charakterystyczną Nexelem jest jego modularność oraz zdolność integrowania się z popularnymi systemami ERP takimi jak Comarch XL, Comarch Optima i inne. Dbamy o to, aby wdrożenia Nexelem, oraz integracje z infrastrukturą naszych klientów przeprowadzane były ewolucyjnie, a nie rewolucyjnie. Oznacza to, że nowe wdrożenia przeprowadzane są w taki sposób aby sukcesywnie wzmacniać antykruchość firmy.

Możemy zoptymalizować każdy proces, który jest planowany lub kończy się raportowaniem do centrali. Na przykład transport wewnętrzny powinien przewidywać zapotrzebowanie zanim się ono pojawi. Nexelem otwiera takie możliwości.
Ponieważ za Nexelem stoi firma zatrudniająca ponad 300 inżynierów możemy zapewnić praktycznie każdą integrację z maszyną lub systemem informatycznym, która jest potrzebna w Twojej firmie. W tej chwili oferujemy integrację z Comarch ERP XL, Comarch Optima, SAP S4/HANA oraz własną infrastrukturą IIoT.
Naszą współpracę rozpoczynamy od poznania się poprzez warsztaty, a następnie przygotowujemy zakres funkcjonalności do wdrożenia i rozwoju (jeśli jest taka potrzeba). Następnie zaczynamy proces przygotowania rozwiązania dla klienta, które jest testowane i optymalizowane. System wdrażamy stopniowo i systematycznie, aby wdrożenie Nexelem było komfortowe dla Twojej firmy i jej pracowników. Kiedy Nexelem zaczyna żyć w Twojej firmie, zapewniamy również wsparcie techniczne.
Zachęcam do skontaktowania się z nami za pomocą guzika formularza na stronie kontaktu. Po wypełnieniu prostego formularza nasz doradca skontaktuje się i odpowie na wszelkie pytania.
Zobacz Demo - bez zobowiązań