Newsletter

Interesuje Cię Produkcja 4.0 oraz tematy takie jak OEE, OTIF czy efektywne planowanie produkcji i zarządzanie łańcuchem dostaw? Otrzymuj nasze najważniejsze treści produkcyjne oraz zaproszenia na bezpłatne szkolenia i warsztaty! 🚀 — Jeżeli Ci się nie spodoba, to wypiszesz się jednym kliknięciem.

Klikając guzik “Zapisuję się” zgadzasz się z naszą polityką prywatności. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Twoje zgłoszenie. Kontrolerem danych jest firma VirtusLab Sp. z o.o. Więcej informacji pod linkiem Polityka Prywatności. Nie spamujemy!

Newsletter o Industry 4.0 od Nexelem
VL logo

Kto za tym stoi?

01

Newsletter Nexelem jest prowadzony przez zespół techniczny firmy VirtusLab będącej producentem oprogramowania do zarządzania produkcją pod marką Nexelem. VirtusLab sp. z o.o. (KRS: 0000349785) z ponad 400 specjalistami IT na pokładzie tworzy oprogramowanie i rozwiązania informatyczne dla przemysłu w Polsce i za granicą. Firma działa od 2010 roku posiada wdrożony system zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI) ISO 27001 i Tisax®, jest również laureatem licznych nagród takich jak Gazele Biznesu przyznawane przez Puls Biznesu, czy Diamenty Forbesa.

Stoisko VirtusLab i Nexelem na Hannover Messe 2023
Stabilna firma - Gazele Biznesu

Misja

02

Chcemy wspierać firmy produkcyjne w osiąganiu lepszych wyników niższym kosztem, również dla środowiska naturalnego. Naszym zobowiązaniem jest ustanowienie trwałych relacji biznesowych z naszymi klientami, opartych na partnerstwie, którego fundament stanowią ludzie.

Firmy, które nam zaufały

Zaufali nam

03

Nasi klienci to głównie firmy produkcyjne z różnych branż, w tym automotive, branża opakowań, przetwórstwo tworzyw sztucznych, branża budowlana czy branża obróbki metali. Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami reprezentującymi różne typy i formy organizacji produkcji. Zapoznaj się z naszymi wdrożeniami, a jeżeli masz pytania to skontaktuj się z nami – chętnie poznamy Twoją produkcję i odpowiemy na wszelkie pytania.

Zobacz Demo - bez zobowiązań