Rozszerzenie Twojego Systemu ERP dla Produkcji

Poszukujesz kompleksowego rozwiązania do zarządzania produkcją, które nie tylko integruje się z Twoim obecnym systemem ERP, ale również dostarcza zaawansowane narzędzia do planowania produkcji, harmonogramowania kolejki produkcyjnej i rozliczania produkcji? Nexelem jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

zlecenia produkcyjne

Poznaj zalety integracji ERP z systemem do zarządzania produkcją

planowanie

Planowanie Produkcji

01

Nexelem umożliwia tworzenie zoptymalizowanego planu produkcji, uwzględniającego dostępność surowców, pracowników i maszyn. To klucz do zminimalizowania marnotrawstwa i zwiększenia efektywności.

Lean manufacturing

Harmonogramowanie Kolejki Produkcyjnej

02

Nexelem pozwala na dokładne harmonogramowanie kolejki produkcyjnej, uwzględniając priorytety, terminy i dostępność zasobów. Dzięki temu unikniesz spóźnień i niepotrzebnych przestojów.

moduły systemu zarządzania produkcją

Rozszerz Swój System ERP

03

Jeżeli używasz systemu ERP, który nie posiada pełnej funkcjonalności związanej z produkcją, to Nexelem jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Nie musisz wymieniać całego systemu ERP, który już działa w dziale handlowym czy księgowości. Nexelem zintegruje się z Twoim ERPem, rozszerzając jego możliwości o zarządzanie produkcją.

integracja

Integracja z Twoim ERP

04

Nexelem łatwo integruje się z Twoim obecnym systemem ERP, dostarczając brakującą funkcjonalność związana z produkcją. To rozwiązanie kosztowo efektywne, które pozwala uniknąć kosztów wymiany całego systemu.

Automatyzacja Przetwarzania Danych

05

Nexelem i Twój ERP dla produkcji współpracują w harmonii. Wszystkie transfery danych odbywają się automatycznie dzięki inteligentnemu łącznikowi z Nexelem, eliminując potrzebę ręcznego przepisywania danych.

receptura

Zarządzanie Recepturami Produktu

06

Zaawansowane narzędzia do zarządzania recepturami produktu, co pozwala na precyzyjne określenie składników, ilości i procesu produkcji dla każdego produktu. Dzięki temu możesz szybko dostosowywać produkcję do zmieniających się potrzeb rynku i klientów.

Bill of Materials i zarządzanie dostawami

07

Dodatkowo, Nexelem zapewnia wsparcie dla BOM, z Twojego ERP, co ułatwia tworzenie i zarządzanie listami materiałów potrzebnych do produkcji. Skompletowanie odpowiednich składników staje się prostsze i bardziej efektywne, eliminując błędy oraz nadmierny koszt materiałów. Nasze oprogramowanie dla firmy produkcyjnej wspiera również SCM (Supply Chain Management), co umożliwia Ci pełną kontrolę nad całym procesem dostaw, od zamówień po dostawy. Dzięki temu ograniczasz ryzyko opóźnień w produkcji i gwarantujesz terminowe dostawy swoim klientom.

Dzięki Nexelem uzyskasz ERP dla produkcji

Nexelem to kompleksowe rozwiązanie, które optymalizuje nie tylko produkcję, ale także zarządzanie materiałami i dostawami, przyczyniając się do zwiększenia efektywności i konkurencyjności Twojej firmy. Nasze rozwiązanie, zintegruje się z Twoim systemem ERP, dostarczając niezbędnych narzędzi do zarządzania produkcją. Nie czekaj, aby wprowadzić efektywne zmiany w swojej firmie. Skorzystaj z Nexelem i osiągnij przewagę konkurencyjną.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące ERP i poprawy zarządzania produkcji.

Nie, Nexelem integruje się z Twoim istniejącym systemem ERP, dodając funkcje związane z zarządzaniem produkcją. Nie musisz wymieniać całego systemu ERP, aby korzystać z naszego rozwiązania.
Nexelem umożliwia zoptymalizowane planowanie produkcji, harmonogramowanie kolejki produkcyjnej, zarządzanie recepturami produktu, wsparcie dla BOM oraz SCM. To wszystko przyczynia się do zwiększenia efektywności, minimalizacji marnotrawstwa i oszczędności czasu.
Tak, Nexelem jest przyjazny dla użytkownika i prosty w obsłudze, a wdrożenie w zależności od zakresu funkcjonalności trwa od kilku do kilkunastu tygodni. Nasza platforma została zaprojektowana z myślą o użytkownikach i oferuje intuicyjny interfejs oraz wsparcie techniczne, które pomaga szybko osiągnąć pełną funkcjonalność.
Aby dowiedzieć się więcej o Nexelem, skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Najlepiej skorzystaj z możliwości zobaczenia demo Nexelem. To nic nie kosztuje i jest całkowicie niezobowiązujące. Naciśnij ten link, wypełnij formularz do demo i postępuj zgodnie z instrukcją, którą otrzymasz meilem.
Nexelem to system do zarządzania produkcją, który do prawidłowego działania nie potrzebuje ERPa. Najlepiej skontaktuj się z nami i opowiedz o swojej firmie, oraz wyzwaniach przed, którymi stoicie.
Głównie z systemami XL/Optima, SAP, Axapta. Generalnie jesteśmy w stanie zintegrować się z każdym systemem ERP, który posiada API.
Zobacz Demo - bez zobowiązań