ITM Industry Europe: Spotkajmy się na Naszym Stoisku!

Nexelem na ITM Industry Europe

ITM INDUSTRY EUROPE to czołowe, międzynarodowe targi przemysłu ery cyfrowej w tym regionie Europy. Podczas targów ITM prezentowana jest szeroka oferta międzynarodowa, zgodna z założeniami przemysłu 4.0. My też tam byliśmy, ponieważ wydarzenie to od lat stanowi kluczowe miejsce spotkań i wymiany doświadczeń technologicznych dla wiodących innowatorów branży.

Kto odwiedził ITM oraz stoisko Nexelem mógł zapoznać się z najnowszymi światowymi trendami w sektorze przemysłowym. Można było zobaczyć działające oprogramowanie i maszyny oraz wziąć udział w różnych wydarzeniach towarzyszących, ale przede wszystkim spotkaj się z ekipą Nexelem.

ITM 2024 – Update

Tegoroczne targi poznańskie to już historia. Minione dni targowe to dla nas nie tylko ważne wydarzenie, lecz również niezapomniana okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w przemyśle ery cyfrowej. Przez cztery dni byliśmy aktywnie obecni na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, pełnych inspirujących rozmów i spotkań z ciekawymi postaciami świata przemysłu.

Zdobyliśmy również uznanie w oczach jurorów konkursu o Złoty Medal Grupy MTP, czego efektem jest przyznanie Złotego Medalu dla Nexelem APS.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, prezentując nasze dokonania szerszej publice branżowej. Jeżeli nie udało Ci się do nas trafić, a chcesz porozmawiać, to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Dziękujemy za wspólne chwile pełne innowacji i dyskusji na ITM Industry Europe 2024.

Zostań naszym gościem, otrzymaj bezpłatną wejściówkę na targi ITM.

Kliknij poniższy link i wyślij do nas zgłoszenie przez formulaż kontaktowy, a my odeślemy Ci dedykowaną bezpłatną wejściówkę.

Odwiedź nas na ITM Industry Europe

Data: 04-07 czerwiec 2024
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Adres: ul. Głogowska 14, 60-748 Poznań
Stoisko Nexelem by VirtusLab: 26
Pawilon: 4

Nie przegap tej okazji, aby spotkać się nami i porozmawiać o Twojej produkcji. ITM Industry Europe to miejsce, gdzie przemysł spotyka się z przyszłością. Czekamy na Ciebie w pawilonie nr 4 na stoisku Nexelem by VirtusLab nr 26.

Dlaczego Warto Odwiedzić ITM Industry Europe?

Targi poznańskie to:

  • Networking i wymiana wiedzy.
  • Spotkanie z nowoczesną technologią w akcji
  • Inspiracja i nowe możliwości biznesowe.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój bilet już dziś, ilość bezpłatnych voucherów ograniczona.

Do zobaczenia na ITM Industry Europe!

ITM mapa
Odwiedź nas na ITM, stoisko 26 w pawilonie nr 4
Ostatnia aktualizacja: 17.06.2024
Zobacz Demo - bez zobowiązań