Dig.IT Granty na cyfryzację dla producentów czyli Transformacja Cyfrowa Produkcji z Nexelem i EDORADCA

Granty na cyfryzację Dig.IT

Zoptymalizuj swoją produkcję z Nexelem, zyskaj granty na cyfryzację

Rozważając inwestycję w naszą zaawansowaną platformę do zarządzania produkcją zyskujesz nie tylko dofinansowanie na poziomie 70% całkowitych kosztów z grantu na cyfryzację na zakupu oprogramowania i jego implementacji, ale przede wszystkim inwestujesz w przyszłość i rozwój Twojej firmy produkcyjnej. Dzięki dotacji na cyfryzację, Twój wkład finansowy jest znacząco zredukowany, a efektywność operacyjna maksymalizowana. Zyskaj przewagę rynkową z Nexelem nawet za 30% kosztów wdrożenia.

Spis treści

granty na cyfryzację z oprogramowaniem Nexelem

Szyte na miarę rozwiązania technologiczne

Rozumiemy unikatowość każdej działalności, dlatego oferujemy personalizację naszych produktów i usług. Zaprojektujemy i wdrożymy system, który idealnie wpasuje się w specyfikę Twojego przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę branżowe wyzwania w obszarach takich jak produkcja, logistyka, planowanie, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz zarządzanie kompetencjami pracowników, oraz parku maszynowo-narzędziowego. Nasz dedykowany zespół ekspertów zapewni, że wdrożone systemy będą elastyczne i dostosowane do zmieniających się warunków rynkowych. Komponenty, z których możesz wybierać to między innymi systemy takie jak:

  • oprogramowanie MES
  • APS
  • WMS
  • CMMS
  • Platforma IIoT
  • Matryca kompetencji
  • Dashboardy ze wskaźnikami KPI i wiele innych.

Granty na cyfryzację — inwestycja w kapitał ludzki i technologiczny

Przyznany grant na cyfryzację Dig.IT umożliwia CI nie tylko zakup niezbędnego sprzętu, ale również przeszkolenie personelu. Inwestując w rozwój umiejętności swoich pracowników, zapewniasz swojej firmie długoterminową wartość i adaptacyjność do dynamicznie zmieniającej się cyfrowej przestrzeni biznesowej.

Case Studies i potwierdzone sukcesy

Dołącz do grona zadowolonych klientów Nexelem, którzy już teraz cieszą się z ulepszonych procesów produkcyjnych, zwiększonej wydajności i redukcji kosztów. Przykłady firm, które skorzystały z naszych usług, świadczą o realnych korzyściach – niektóre odnotowały nawet 30% wzrost efektywności operacyjnej w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od implementacji.

Wsparcie na każdym etapie

Nasz zespół nie tylko dostarczy Ci klucz do technologicznej przewagi, ale również będzie wspierał na każdym etapie – od aplikacji o granty na cyfryzację, przez proces wdrożenia, aż po bieżące wsparcie techniczne i doradztwo. Z grantem Dig.IT możliwe jest uzyskanie nawet 900 000 zł na inwestycje w cyfryzację, co stanowi fundament do skalowania działalności i wdrażania innowacji.

Skontaktuj się z nami już dziś

Nie pozwól, aby ta okazja przeszła obok Ciebie. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość przy wykorzystaniu dotacji na cyfryzację Dig.IT. Wspólnie zbudujemy przyszłość Twojej firmy na solidnych, cyfrowych fundamentach. Wypełnij formularz kontaktowy, to nic nie kosztuje.

F.A.Q

Granty na cyfryzację są formą wsparcia finansowego udzielanego przez różne instytucje, aby wspomagać przedsiębiorstwa, instytucje publiczne lub organizacje społeczne w procesie cyfryzacji. Ich celem jest zwiększenie wykorzystania technologii cyfrowych w działalności organizacji.
Granty na cyfryzację można traktować jako inwestycję w rozwój organizacji. Pozyskane środki mogą być wykorzystane do zakupu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, szkoleń pracowników czy też na badania i rozwój, co w dłuższej perspektywie może przynieść zwrot inwestycji poprzez wzrost efektywności działania firmy.
Zazwyczaj wymagane jest złożenie aplikacji zawierającej plan wykorzystania środków oraz uzasadnienie, dlaczego dana organizacja potrzebuje wsparcia finansowego na cyfryzację. Ważne jest również spełnienie określonych kryteriów i warunków określonych przez instytucję udzielającą grantu.
Oprócz grantów na cyfryzację, organizacje mogą skorzystać również z innych form wsparcia, takich jak kredyty preferencyjne, dotacje rembursyjne, czy programy mentorowania oferowane przez instytucje publiczne lub prywatne organizacje.
Dzięki grantom na cyfryzację firmy mogą pozyskać środki finansowe, które umożliwią im rozwój technologiczny. To z kolei może zwiększyć ich konkurencyjność na rynku poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki lepszemu wykorzystaniu technologii cyfrowych firmy mogą rozszerzyć swoje działania na nowe rynki, zarówno krajowe, jak i międzynarodowe.
Ostatnia aktualizacja: 22.05.2024
Zobacz Demo - bez zobowiązań