Hannover Messe 2023

Nexelem na Hannover Messe 2023

Hannover Messe to międzynarodowe targi przemysłowe. Jest to największa na świecie wystawa poświęcona innowacjom technologicznym oraz rozwiązaniom dla przemysłu. Hannover Messe skupia się na różnych dziedzinach, w tym na automatyce przemysłowej, energetyce, technologii informacyjno-komunikacyjnej i robotyce. Targi te odbywają się od 1947 roku i każda kolejna edycja przyciąga tysiące wystawców oraz odwiedzających.

Spis treści:

Nexelem na Hannover Messe!

To właśnie na Hannover Messe w 2011 roku po raz pierwszy użyto terminu “Industry 4.0”.

Koncept inteligentnego przemysłu opartego na zaawansowanych technologiach IT, takich jak Internet rzeczy (IIoT), sztuczna inteligencja (AI) i analiza danych w czasie rzeczywistym jest nam niezwykle bliska.

Termin Przemysł 4.0 stał się popularnym pojęciem w świecie technologii, a jego wpływ na przemysł i gospodarkę wciąż rośnie, również z naszym udziałem.

Wystawa ta jest miejscem spotkań dla przedstawicieli przemysłu, inżynierów, naukowców, inwestorów i przedsiębiorców z całego świata. To także ważne miejsce, gdzie prezentowane są najnowsze osiągnięcia i trendy w dziedzinie przemysłu, a także gdzie podejmowane są decyzje biznesowe i zawierane są umowy międzynarodowe.

Nie mogło nas tam zabraknąć.

Stoisko VirtusLab i Nexelem na Hannover Messe 2023

Hannover Messe 2023

Tegoroczne targi to już historia. Przez pięć dni byliśmy częścią jednego z największych tego typu wydarzeń na świecie. To pięć dni niezapomnianych przeżyć, dziesiątek inspirujących rozmów i spotkań w atmosferze sprzyjającej biznesowi, ale też wymianie myśli z ciekawymi osobowościami świata Industry 4.0 – ponieważ targi tego typu to przede wszystkim ludzie.

Byliśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku w pawilonie 17 na stoisku G24. Jeżeli nie udało Ci się do nas trafić, a chcesz porozmawiać to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Mapa targów

Mapa targów

Interaktywna mapa centrum targowego. Kliknij aby nas znaleźć. Stoisko Nexelem by VirtusLab znajduje się w pawilonie 17, miejsce G24.

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2023
Zobacz Demo - bez zobowiązań