Nexelem na Warsaw Industry Week: Odbierz Wejściówkę i odwiedź nasze Nasze Stoisko!

Zespół Nexelem

Dzień dobry tu Wojciech Szywalski 👋 Mam zaszczyt zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska podczas Warsaw Industry Week, imprezie branżowej będącej największymi targami przemysłowymi w Polsce. To niezwykłe wydarzenie gromadzi czołowe firmy, ekspertów technicznych oraz praktyków z branży przemysłowej z Polski, a także z całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Warsaw Industry Week to okazja aby poznać nas lepiej, w trakcie rozmowy przy pysznej kawie.

Odbierz bezpłatną wejściówkę — poniżej ⬇️

Warsaw Industry Week to Nowy Wymiar Branżowych Wydarzeń

Wydarzenie to skupia się na rozwoju przemysłu w Polsce i regionie CEE prezentując zarówno najnowsze trendy, jak i sprawdzone rozwiązania. Targi Warsaw Industry Week to nowoczesne i dynamiczne wydarzenie branżowe, które przenosi przemysł na kolejny poziom. Ich głównym celem jest stworzenie miejsca gdzie innowacje i nowoczesne technologie spotykają się z praktycznymi potrzebami branży wytwórczej. Tym samym nie mogło tam nas zabraknąć.

Industry Week 2023 – Update

Tegoroczne targi to już historia. Minione dni targowe to dla nas nie tylko wydarzenie, lecz prawdziwa historia pełna niezapomnianych chwil. Przez trzy dni byliśmy aktywnie obecni na jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, pełnych inspirujących rozmów i spotkań z ciekawymi postaciami świata przemysłu.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, dostępni dla szerszej publiki. Jeżeli nie udało Ci się do nas trafić, a chcesz porozmawiać to skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Dziękujemy za wspólne chwile pełne innowacji i dyskusji na Warsaw Industry Week 2023.

Do zobaczenia za rok!

Oprogramowanie dla produkcji Nexelem

Wstąp do nas

Data: 24-26 października 2023
Miejsce: Centrum wystawiennicze Ptak Warsaw Expo
Adres: Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, Polska
Stoisko Nexelem by VirtusLab: C3.19b
Hala: C

Źródło: Pobierz pełną prezentację w PDF

Spotkaj się z nami

Nasza zespół pod marką Nexelem by VirtusLab specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnego oprogramowania dla przemysłu, chętnie przekażemy więcej szczegółów na ten temat podczas targów oraz wsłuchamy się w problemy i wyzwania stojące przed branżą produkcyjną i logistyką produkcji.

Jeśli jesteś zainteresowany optymalizacją procesów produkcyjnych, zarządzaniem łańcuchem dostaw czy wykorzystaniem sztucznej inteligencji w przemyśle, koniecznie odwiedź nasze stoisko.

Nie przegap tej okazji, aby spotkać zespół Nexelem i porozmawiać o Twojej produkcji. Warsaw Industry Week to miejsce, gdzie przemysł spotyka się z przyszłością. Czekamy na Ciebie na stoisku VirtusLab Nr C319b w Hali C.

Dlaczego Warto Odwiedzić Warsaw Industry Week?

1. Networking

Warsaw Industry Week to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Będzie można spotkać przedstawicieli czołowych firm, eksperckie osoby z branży oraz potencjalnych partnerów biznesowych. Dzięki temu targi stanowią doskonałe miejsce do rozwoju relacji w świecie przemysłu.

2. Nowoczesne Technologie

Jeśli interesują Cię najnowsze technologie i innowacje przemysłowe, Warsaw Industry Week jest miejscem, które musisz odwiedzić. Dowiesz się, jakie rozwiązania mogą poprawić efektywność produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw w Twojej firmie.

3. Wymiana Wiedzy

Targi oferują nie tylko możliwość zapoznania się z nowymi technologiami, ale także uczestnictwa w cennych seminariach i warsztatach prowadzonych przez ekspertów. Pozwoli to zdobyć nową wiedzę i inspirację do działania.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2023
Zobacz Demo - bez zobowiązań