Dig.IT Granty na cyfryzację dla producentów czyli Transformacja Cyfrowa Produkcji z Nexelem i EDORADCA

Granty na cyfryzację Dig.IT

Zoptymalizuj swoją produkcję z Nexelem, zyskaj granty na cyfryzację

Rozważając inwestycję w naszą zaawansowaną platformę do zarządzania produkcją zyskujesz nie tylko dofinansowanie na poziomie 70% całkowitych kosztów z grantu na cyfryzację na zakupu oprogramowania i jego implementacji, ale przede wszystkim inwestujesz w przyszłość i rozwój Twojej firmy produkcyjnej. Dzięki dotacji na cyfryzację, Twój wkład finansowy jest znacząco zredukowany, a efektywność operacyjna maksymalizowana. Zyskaj przewagę rynkową z Nexelem nawet za 30% kosztów wdrożenia.

dotacje na cyfryzacje z oprogramowaniem Nexelem

Szyte na miarę rozwiązania technologiczne

Rozumiemy unikatowość każdej działalności, dlatego oferujemy personalizację naszych produktów i usług. Zaprojektujemy i wdrożymy system, który idealnie wpasuje się w specyfikę Twojego przedsiębiorstwa, biorąc pod uwagę branżowe wyzwania w obszarach takich jak produkcja, logistyka, planowanie, zarządzanie łańcuchem dostaw oraz zarządzanie kompetencjami pracowników, oraz parku maszynowo-narzędziowego. Nasz dedykowany zespół ekspertów zapewni, że wdrożone systemy będą elastyczne i dostosowane do zmieniających się warunków rynkowych. Komponenty, z których możesz wybierać to między innymi systemy takie jak:

  • MES
  • APS
  • WMS
  • CMMS
  • Platforma IIoT
  • Matryca kompetencji
  • Dashboardy ze wskaźnikami KPI i wiele innych.

Granty na cyfryzację — inwestycja w kapitał ludzki i technologiczny

Przyznany grant na cyfryzację Dig.IT umożliwia CI nie tylko zakup niezbędnego sprzętu, ale również przeszkolenie personelu. Inwestując w rozwój umiejętności swoich pracowników, zapewniasz swojej firmie długoterminową wartość i adaptacyjność do dynamicznie zmieniającej się cyfrowej przestrzeni biznesowej.

Case Studies i potwierdzone sukcesy

Dołącz do grona zadowolonych klientów Nexelem, którzy już teraz cieszą się z ulepszonych procesów produkcyjnych, zwiększonej wydajności i redukcji kosztów. Przykłady firm, które skorzystały z naszych usług, świadczą o realnych korzyściach – niektóre odnotowały nawet 30% wzrost efektywności operacyjnej w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od implementacji.

Wsparcie na każdym etapie

Nasz zespół nie tylko dostarczy Ci klucz do technologicznej przewagi, ale również będzie wspierał na każdym etapie – od aplikacji o granty na cyfryzację, przez proces wdrożenia, aż po bieżące wsparcie techniczne i doradztwo. Z grantem Dig.IT możliwe jest uzyskanie nawet 900 000 zł na inwestycje w cyfryzację, co stanowi fundament do skalowania działalności i wdrażania innowacji.

Skontaktuj się z nami już dziś

Nie pozwól, aby ta okazja przeszła obok Ciebie. Skontaktuj się z naszym ekspertem, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość przy wykorzystaniu dotacji na cyfryzację Dig.IT. Wspólnie zbudujemy przyszłość Twojej firmy na solidnych, cyfrowych fundamentach. Wypełnij formularz kontaktowy, to nic nie kosztuje.

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2023
Zobacz Demo - bez zobowiązań